Trasy rowerowe

Trasy rowerowe

Wypożyczalnia rowerów, trasy rowerowe

Zależy nam abyście pobyt w naszym hotelu wspominali jak najlepiej. Dlatego wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom i w trosce o Państwa wypoczynek wprowadziliśmy do naszej oferty wypożyczalnię rowerów.

W naszym hotelu istnieje możliwość wypożyczenia rowerów wraz z opracowanymi ścieżkami rowerowymi wiodącymi przez najciekawsze pod względem przyrodniczym i krajobrazowym tereny powiatu tureckiego

Szlak Panorama

Dydaktyczny szlak rowerowy „Panorama” przebiega przez najciekawsze pod względem przyrodniczym, krajobrazowym i kulturowym obszary powiatu tureckiego. Rozpoczyna się w miejscowości Turek. Punkty startowe zlokalizowane są we wschodniej, południowej i zachodniej części miasta. Razem z punktem startu ścieżek dydaktycznych „Zdrojki” na północy Turku, stanowią łatwy dostęp do turystyki aktywnej w najbliższej okolicy. Dodatkowe punkty startowe zlokalizowane zostały w miejscowościach: Russocice, Tuliszków, Grzymiszew, Dobra i Brudzew.

Ścieżki „Bogdałów”

Wiodą przez najciekawsze pod względem przyrodniczym i krajobrazowym tereny powiatu tureckiego. Jednocześnie łączą te obszary z przekształconymi przez przemysł wydobywczy Kopalnię Węgla Brunatnego Adamów. Północno-wschodni skraj Wysoczyzny Turecko Malanowskiej to Pagórki Złotogórskie objęte obszarem chronionego krajobrazu. Dolina Warty od Uniejowa do Nowego Miasta nad Wartą weszła w skład obszaru NATURA 2000. Jest to ostoja ptaków o znaczeniu europejskim. Wszystkie trasy mają swój początek i koniec na parkingu leśnym „Bogdałów” malowniczo położonym nad 10 hektarowym zbiornikiem wodnym powstałym w dawnym wyrobisku pokopalnianym. Na parkingu można zostawić samochód oraz schronić się pod wiatą, a za zgodą nadleśnictwa rozpalić ognisko.

Wypożyczalnia rowerów

Wypożyczenie roweru na jedną godzinę 20zł
Wypożyczenie roweru na 8 godzin 40zł
Informacje i rezerwacje pod numerem telefonu +48 63 278 600 01

24 godzinny personel w recepcji

24 godzinny personel w recepcji

Restauracja i bar

Restauracja i bar

Spa

Spa

Sala konferencyjna

Sala konferencyjna

Hotel olsza - pokój

Pokoje i apartamenty

Każdy pokój wyposażony jest w telewizor z płaskim ekranem...
Sala Olcha
Free

Przyjęcia

Restauracja „Olsza” i Sala „Olcha” to idealne miejsca na ...
Restauracja Olsza

Restauracja

Restauracja Olsza to połączenie tradycji z nowoczesnym i ...
Sala konferencyjna

Sala konferencyjna

Sala konferencyjna znajduje się na parterze, wyposażona j...
SPA Olsza

SPA

Propozycja strefy SPA&Wellness stanowi świetne dopełnieni...
Trasy rowerowe

Trasy rowerowe

W naszym hotelu istnieje możliwość wypożyczenia rowerów w...