Hotel Olsza znajduje się przy drodze krajowej nr 72, w miejscowości Olszówka, w pobliżu miejscowości Turek oraz Uniejów.

Obiekt oferuje przytulne pokoje o wysokim standardzie, zaprojektowanych w trzech różnych kategoriach: DE LUXE, COMFORT oraz STANDARD. Każdy z naszych pokoi składa się z przestronnej sypialni, wyposażonej w wygodne łóżko podwójne lub dwa pojedyncze, strefy do pracy oraz eleganckiej łazienki z wanną lub prysznicem. Wszystkie nasze pokoje wyposażone są w nowoczesne telewizory LCD oraz zapewniamy dostęp do szybkiego bezprzewodowego internetu.

Stylowe, ciepłe barwy tkanin oraz starannie dobrane dodatki stwarzają przyjemną atmosferę sprzyjającą relaksowi i komfortowemu wypoczynkowi naszych Gości.

Zależy nam abyście pobyt w naszym hotelu wspominali jak najlepiej.
Dlatego wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom i w trosce o wypoczynek, po ciężkim dniu pracy, oferujemy następujące sposoby na spędzenie wolnego czasu:

  • Możliwość wypożyczenia rowerów wraz z opracowanymi ścieżkami rowerowymi wiodącymi przez najciekawsze pod względem przyrodniczym i krajobrazowym tereny powiatu tureckiego.
  • W odległości dwóch kilometrów od hotelu Olsza znajduje się sztuczny zbiornik wodny wraz z malowniczą plażą, będąc idealnym miejscem do relaksu i wypoczynku na świeżym powietrzu. Dodatkowo, nad zbiornikiem Przykona działa również wypożyczalnia kajaków, która oferuje organizację spływów kajakowych, umożliwiając niezapomniane przygody na wodzie dla miłośników aktywnego wypoczynku.

W naszej recepcji czynnej przez całą dobę zapewniamy możliwość meldowania się i wymeldowania o dowolnej porze. Ten elastyczny system obsługi jest szczególnie korzystny dla podróżujących gości, którzy mają do pokonania długą trasę i trudno im precyzyjnie wskazać godzinę przyjazdu.

Hotel Olsza
Hotel olsza - pokój
Restauracja Olsza

Wypocznij w hotelu olsza

Serdecznie zapraszamy i życzymy miłego wypoczynku.